• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • color1 color
  • color2 color
  • color3 color
Σφάλμα
  • Σφάλμα κατά τη φόρτωση των δεδομένων ροής

Μαθητές 2009 - 2010

Μαθητικό δυναμικό σχ. έτους 2009 - 2010

 

Τμήμα Γενικής Παιδείας: Α1    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Αμπαρτζάκης Εμμανουήλ Γεώργιος
2 Κουμπαράκης Μιχαήλ Νικόλαος
3 Κρητικάκης Εμμανουήλ Βασίλειος
4 Λαμπράκη Ελένη Μιχαήλ
5 Λουλακάκης Νικόλαος Εμμανουήλ
6 Μεσογείτου Μαρία Θεοφάνης
7 Μεσσανάκης Νικόλαος Ελευθέριος
8 Ξυλούρη Άννα Σπυρίδων
9 Οικονομάκης Ιωάννης Νικόλαος
10 Παρασύρης Ιωάννης Νικόλαος
11 Πρατσινάκη Μαρία Γεώργιος
12 ΡΕΖΑ ΡΕΖΑΙ ΧΟΥΣΙΝ
13 Ρομπογιαννάκης Γεώργιος Μιχαήλ
14 Σαμιωτάκη Δικαία Ιωάννης
15 Σκουλατάκης Γεώργιος Γρηγόριος
16 Σταθάκης Ιωάννης Γεώργιος
17 Σωκράτη Σοφία Γεώργιος
18 Χαμουριάδης Δημήτριος Γεώργιος
19 ΧΟΥΜΠΤΣΕΒΑ ΑΝΤΟΝΙΑ ΡΟΣΕΝΟΒΑ
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Β1    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Βασαρμίδη Μαρία Απόστολος
2 Βουλγαράκης Γεώργιος Αντώνιος
3 Βουλγαράκης Νικήτας Αντώνιος
4 Γιανναδάκης Μιχαήλ Κωνσταντίνος
5 Γκρέκας Γεώργιος Δημήτριος
6 Λαδωμένου Ελένη Αντώνιος
7 ΝΑΣΚΑ ΜΑΝΙΟΛΑ ΚΟΖΜΑ
8 Πατελάκης Γεώργιος Εμμανουήλ
9 Σκουτέλη Αργυρή Χαράλαμπος
10 Σφακιανάκης Αντώνιος Χρήστος
11 Φλουρή Ευανθία Ανδρέας
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Γ1    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Αρβανιτάκης Ερμής Αντώνιος Στέφανος
2 Αρετάκης Στυλιανός Ανδρέας
3 Βιλανάκης Γεώργιος Ιωάννης
4 Βολιτάκη Στυλιανή  Ειρήνη Εμμανουήλ
5 Γιαγκιόζη Κλειώ Ιωάννης
6 Γκερεδάκη Μαρίνα Καλλιόπη Κωνσταντίνος
7 Δαμιανάκης Κωνσταντίνος Γεώργιος
8 Δανελάκης Στυλιανός Γεώργιος
9 Δόξας Νικόλαος Δημήτριος
10 Δουλγεράκη Αντιγόνη Γεώργιος
11 Δουλγεράκης Γεώργιος Εμμανουήλ
12 Δρακωνάκης Εμμανουήλ Νικόλαος
13 Δρίτσα Αικατερίνη Χρήστος
14 Ευγενίδης Πολυχρόνης Ελευθέριος
15 Ζερβός Γεώργιος Νικόλαος
16 Ζηδιανάκη Μαρία Εμμανουήλ
17 Θωμά Ζαχαρένια Ανδρέας
18 Καβλεντάκης Μιχαήλ Εμμανουήλ
19 Καλιοντζάκης Ευάγγελος Στυλιανός
20 Καλομοιράκης Ιωάννης Αντώνιος
21 Κιάφα Αντρεάτικ Φατμίρ
22 Κορνελάκη Παρασκευή Δημήτριος
23 Κουτεντάκης Κωνσταντίνος Εμμανουήλ
24 Μανουσάκης Κωνσταντίνος Ανδρέας
25 Μαραζάκη Ειρήνη Γεώργιος
26 Μαρή Μαρία-Μαρίνα Δημήτριος
27 Μαρκάκη Μαριάννα Εμμανουήλ
28 Φρέσκου Αικατερίνη Ιωάννης
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Γ2    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Ευθυμίου Εμμανουήλ Νικόλαος - Γεράσιμος
2 Μεσσαριτάκης Ιωάννης Μιχαήλ Λαοκράτης
3 Μπαλασάκης Μάρκος Αθανάσιος
4 Μπαντουβάκη Γιαννούλα Κωνσταντίνος
5 Μπικάκη Ελένη Δημήτριος
6 Μυλωνάκης Αλέξανδρος Νικόλαος Ιωάννης
7 Νικηφόρος Ιωάννης Γεώργιος
8 Ξυδάκης Δημήτριος Ζαχαρίας
9 Ξυλούρης Θεόφιλος Νικόλαος
10 Ξυπάκη Αικατερίνη Θωμάς
11 Παπαδάκης Δημήτριος Εμμανουήλ
12 Παπαδημητροπούλου Μαρίνα Εμμανουήλ
13 Παρασύρη Ειρήνη Κωνσταντίνος
14 Ποταμιανάκης Νικόλαος Γεώργιος
15 Ρουβάκης Στυλιανός Στέφανος
16 Ρουσάκη Μαρία Νικόλαος
17 Σαββάκης Αντώνιος Χριστόφορος
18 Σακκαδάκη Δέσποινα Εμμανουήλ
19 Σκεπάρνης Κωνσταντίνος Θωμάς
20 Σκουτέλη Νίκη Μιχαήλ
21 Σταματάκης Γεώργιος Μανούσος
22 Σταυρουλάκης Ανδρέας Νικόλαος
23 Συγγελάκη Στυλιανή Κωνσταντίνος
24 Τσαντηράκης Εμμανουήλ Κωνσταντίνος
25 Τυλιανάκης Ιωάννης Γεώργιος
26 Τυλιανάκης Φανούριος Γεώργιος
27 Χαρακιανάκη Σοφία Γρηγόριος
28 Χατζηαδάμ Φωτεινή Λάμπρος
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Γ3    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Βουτσινάς Σπυρίδων Ευστάθιος
2 Μαρκάκης Χρήστος Γεώργιος
3 Νταντούδης Ιωάννης Εμμανουήλ
4 Παπαδάκης Ιωάννης Χρόνης
5 Παπαδογιωργάκης Βασίλειος Εμμανουήλ
6 Φραγκιαδουλάκης Γεώργιος Εμμανουήλ
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Δ1    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Αλεξάκης Εμμανουήλ Βασίλειος
2 Αποστολάκη Μαρία Ζαχαρίας
3 Αποστολάκης Εμμανουήλ Χαράλαμπος
4 Βακιρτζιάν Γεώργιος  Αλέξανδρος Γαζαρός
5 Βακωνάκης Εμμανουήλ Γεώργιος
6 Γρηγορίου Μαρία Νικόλαος
7 Δασκαλάκης Φραγκίσκος Μιχαήλ
8 Δραμητινού Εμμανουέλα Ιωάννης
9 Δρουδάκης Γεώργιος Ιωάννης
10 Εγγλέζου Χρυσή Μάρκος
11 Καλαϊτζάκη Μαρία Μιχαήλ
12 Καλονάκη Χριστιάννα Κωνσταντίνος
13 Καμπουράκης Αναστάσιος Ιωάννης
14 Κολοβός Ζαχαρίας Μαρίνος Ιωάννης
15 Λαδουκάκης Εμμανουήλ Νικόλαος
16 Λειβαδίτης Ευάγγελος Πέτρος
17 Μανουρά Μαρία Ελευθέριος
18 Νικηφόρος Ιωάννης Γεώργιος
19 Πετράκης Εμμανουήλ Βασίλειος
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Δ2    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Αναστασάκη Αργυρώ Δημήτριος
2 Μαρής Μιχαήλ Εμμανουήλ
3 Μαστραχάς Φωκίων Νεκτάριος - Νικόλαος
4 Μπαμπουλάκης Νικόλαος Νικήτας
5 Μπελενιώτης Πέτρος Τίτος
6 Μπιτσακάκη Δέσποινα Ιωάννης
7 Παπουτσάκης Γεώργιος Ηλίας
8 Πασπαράκη Ελένη Δημήτριος
9 Πατελάκη Ευαγγελία Εμμανουήλ
10 Παυλάκης Ιωάννης Εμμανουήλ
11 Πετρίδης Παναγιώτης Χρήστος
12 Ροβίθης Εμμανουήλ Γεώργιος
13 Σφυράκης Αντώνιος Μιχαήλ
14 Τερζάκης Δημήτριος Γεώργιος
15 Τζημόπουλος Μαρίνος Αθανάσιος
16 Τουρής Κυριάκος Ευάγγελος
17 Τσαγκαράκης Ευάγγελος Τηλέμαχος
18 Τσικνάκης Μιχαήλ Βαρδής
19 Φερεντίνος Αλέξανδρος Δημήτριος
20 Φουσκανδράκης Ιωάννης Γεώργιος
21 Φραγκάκης Αντώνιος Ιωάννης
       
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Δ3    
       
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 Βασιλάκης Αριστοτέλης Δημήτριος
2 Κομποθανάσης Βασίλειος Κωνσταντίνος
3 Σπανός Γεώργιος Ιωάννης